location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
image

Rozetka

27.09.2020

ROZETKA − найбільший онлайн-ритейлер у країні. Уже протягом 15 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти буквально все. Ми продаємо за справедливою ціною та надаємо гарантію, бо вважаємо, що онлайн-шопінг має бути максимально зручним і безпечним. І щоразу, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Акції та новини

image

Будинок іграшок

26.09.2020

Ми віримо, що дорослих не існує, тому пропонуємо так багато іграшок, що знайти саме ту можна і маленьким, і не дуже. У більш, ніж 60-ти найрожевіших магазинах допомагаємо обрати омріяний подарунок і вже більше 20 років робимо батьків героями для своїх дітей!

Цінності Будинок іграшок:

Ми віримо, що найкращий подарунок — той, що робить щасливим дитину!
Ми хочемо, щоб батьки були героями для своїх дітей!
Ми допомагаємо батькам будувати відносини з дітьми!

Акції та новини

image

Bembi

01.09.2020

Заснована ще в 1998 році фірма розпочинала з пошиття невеликих партій, і за 20 років поступово розвинулася до потужного підприємства з широкою дистрибюторською мережею та мережею власних фірмових магазинів.
Зараз “Bembi” – найбільша фабрика з виробництва дитячого одягу в Україні від 0 до 9 років. Ми пропонуємо найбільш широкий асортимент, це близько 5000 SKU в рік. Наші виробничі потужності оснащені найсучаснішим обладнанням і займають близько 7250м2.

Наш продукт ми позиціюємо, як еталон дитячого одягу Made in Ukraine, а девіз компанії: ““Bembi” – одяг щасливих дітей”. Оскільки користувач нашого продукту – це маленька дитина, ми дуже прискіпливо ставимось до якості сировини і всіх матеріалів, з яких виготовляється одяг. Для принтів, наприклад, ми використовуємо фарби, які не містять важких металів, — доволі стійкі, але абсолютно безпечні. Фурнітура для нашого одягу — безнікеліва і теж сертифікована по Oeko-Tex Standard.

Як лідер сегменту, ми постійно розвиваємось, наслідуємо світові тренди, враховуючи специфіку локальних ринків. Наші принципи роботи – відповідальність, чесність, постійне прагнення змінюватись і розвиватись – допомагають вибудовувати гармонійні стосунки з партнерами, споживачами та співробітниками.

Акції та новини

location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити