location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
image

Rozetka

27.09.2020

ROZETKA − найбільший онлайн-ритейлер у країні. Уже протягом 15 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти буквально все. Ми продаємо за справедливою ціною та надаємо гарантію, бо вважаємо, що онлайн-шопінг має бути максимально зручним і безпечним. І щоразу, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Акції та новини

image

Samsung

26.09.2020

Samsung Experience Store – найкраще місце для зустрічі з інноваціями, де кожен відвідувач може особисто познайомитися з продуктами, протестувавши всі переваги новітніх функцій тут і зараз. Магазини нового формату поділено на декілька тематичних зон, кожна з яких демонструє ті чи інші інноваційні переваги продукції.
Зарядіть свій телефон і скористайтеся безкоштовним Wi-Fi, поки будете знайомитися з новітньої лінійкою продуктів від Samsung. Візьміть участь в майстер-класах, які розкривають переваги та особливості продуктів. Вас чекають поради та професійні консультації від кваліфікованих фахівців.

Акції та новини

image

Tefal Home&Cook

26.09.2020

Мультибрендові магазини Tefal Home & Cook допомагають покупцям орієнтуватися в новинках і робити правильний вибір. Перший магазин Tefal Home & Cook був відкритий в 2006 р. Компанією Groupe SEB – світовим лідером по виробництву малої побутової техніки та посуду. На сьогодні мережа Tefal Home & Cook об’єднує понад 180 магазинів у 37 країнах світу. Тут ви знайдете продукти високої якості і сучасного дизайну, які перетворюють догляд за будинком, турботу про себе і приготування різних страв в легке та приємне заняття. В Україні представлений широкий асортимент продукції чотирьох брендів Groupe SEB: TEFAL, MOULINEX, ROWENTA, KRUPS.

Акції та новини

image

MOYO

26.09.2020

MOYO — це українська мультибрендова мережа магазинів електронної техніки. Налічується більше 30 торгових точок в 19 містах країни. Компанія створює принципово новий формат сервісу впроваджуючи сучасні інноваційні рішення для комфорту користувача. В асортименті MOYO представлено понад 30 тисяч товарів з офіційною гарантією, серед яких є: електроніка (зокрема ноутбуки, смартфони, телевізори); різноманітні гаджети; побутова техніка та аксесуари.

Акції та новини

image

Київстар

26.09.2020

Найбільший оператор телекомунікацій України, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Абонентами компанії є понад 26 млн клієнтів мобільного зв’язку і понад 1 млн клієнтів фіксованого широкосмугового інтернету.

Київстар входить до складу VEON, однієї з найбільших у світі інтегрованих телекомунікаційних компаній, з головним офісом у Нідерландах. Компанія працює на ринках країн СНД, Європи, Азії, Африки, а її акції знаходяться у вільному обігу на біржі NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Київстар досяг значних успіхів завдяки інвестиціям в розвиток мобільної мережі, яка охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Компанія надає роумінгові послуги в 195 країнах на п’яти континентах.

Акції та новини

image

Mobile Trend

01.09.2020

Акції та новини

image

Острів Батарейки

01.09.2020

Тут ви знайдете якісні акумулятори до цифрових камер, універсальні мобільні батареї (Power Bank), а також багато іншого. Пропонуємо тільки оригінальні елементи живлення: батарейки, батарейки для слухових апаратів, годинників, акумулятори АА, акумулятори ААА (так звані «пальчикові» або «мізинчикові» акумулятори) від провідних світових виробників за доступними цінами. Така покупка дуже зручна й вигідна: ви не тільки заощадите свій час, але і гроші, адже більше не доведеться замінювати батарейки знову і знову.

Акції та новини

location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити