location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
image

Bodo

25.09.2020

bodo — це враження замість набридлих кліше, життя на повну замість руху за течією. Вже багато років ми створюємо подарунки-враження, що викликають те саме «я теж хочу» серед оточуючих, тому знаємо, про що йдеться. Речі ніколи не замінять справжніх вау-вражень, які надихають дарувальників і дивують одержувачів. Тому наша мета — допомагати кожному знаходити своє особливе «вау» і повертатися за добавкою.

Що таке подарунок-враження? Це політ на повітряній кулі, тест-драйв Lamborghini, похід у SPA, гра на ударних і сотні інших послуг. Ви можете подарувати враження в красивій упаковці або забронювати розваги для себе.

Акції та новини

image

Чемодан

18.11.2020

Акції та новини

image

Monpacie

22.09.2020

«МONPACІЕ» – це всеукраїнська мережа магазинів з товарами для рукоділля та декору. На сьогоднішній день діє 53 магазина в 27 містах України. Так само діє інтернет-магазин. Асортимент магазинів включає в себе більше 20 000 видів намистин з різних країн світу, фурнітури, основ, інструментів, фетру, фоамірану, матеріалів для упаковки подарунків та інших матеріалів для декору.

Також в мережі представлений широкий вибір готових прикрас ручної роботи і біжутерії: браслети з намистинами шарм, прикраси на кнопках !Snap, кулони, підвіски, браслети, нашивки і багато іншого.

Крім того в МONPACІЕ можна пройти навчальні курси і авторські майстер-класи! А також скористатися широким спектром послуг, таких як:
– виготовлення прикрас за індивідуальним зразком;
– ремонт прикрас;
– упаковка подарунків;
– виготовлення декору.

З МONPACІЕ легко знайти цікаве хобі, здивувати близьких оригінальним подарунком або підкреслити свою індивідуальність за допомогою унікальних прикрас.

Акції та новини

image

Maltina

21.09.2020

Магазин Maltina accessories протягом більш ніж десяти років працює на сучасному ринку, пропонуючи високоякісні сонцезахисні окуляри від відомих брендів. За час нашої роботи велику кількість людей залишилося задоволеними оптимальним поєднанням якості та вартості.

Серед основних принципів нашої роботи можна відзначити:

Тільки якісні товари від перевірених виробників.
Вигідні ціни, які приємно дивують клієнтів.
Для постійних клієнтів пропонуються додаткові знижки.
Консультації професіоналів, які допомагають в кожному окремому випадку знайти краще рішення під актуальні потреби.

Завдяки цьому кожен зможе відчути себе комфортно завдяки індивідуальному підходу наших менеджерів.

Акції та новини

image

Табакерка

01.09.2020

Мережа фірмових відділів «Табакерка» заснована компанією «Сигарний Дім Фортуна» у 2005 році. Складається з 323 кіосків, які розташовані в торгових центрах і прикасових зонах супер- та гіпермаркетів 55 міст України. В кіосках представлений найбільш популярний асортимент альтернативних тютюнових виробів, витратних матеріалів та аксесуарів. Кіоски «Табакерка» дозволяють клієнтам швидко та зручно купувати тютюнові вироби.
«Табакерка» завжди поруч, «Табакерка» завжди під рукою.

Акції та новини

image

Podari-ka

01.09.2020

Акції та новини

location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити