location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00

Bembi

Виробник сучасного та комфортного дитячого одягу

Bembi

Виробник сучасного та комфортного дитячого одягу

10:00 - 21:00

Опис

Заснована ще в 1998 році фірма розпочинала з пошиття невеликих партій, і за 20 років поступово розвинулася до потужного підприємства з широкою дистрибюторською мережею та мережею власних фірмових магазинів.
Зараз “Bembi” – найбільша фабрика з виробництва дитячого одягу в Україні від 0 до 9 років. Ми пропонуємо найбільш широкий асортимент, це близько 5000 SKU в рік. Наші виробничі потужності оснащені найсучаснішим обладнанням і займають близько 7250м2.

Наш продукт ми позиціюємо, як еталон дитячого одягу Made in Ukraine, а девіз компанії: ““Bembi” – одяг щасливих дітей”. Оскільки користувач нашого продукту – це маленька дитина, ми дуже прискіпливо ставимось до якості сировини і всіх матеріалів, з яких виготовляється одяг. Для принтів, наприклад, ми використовуємо фарби, які не містять важких металів, — доволі стійкі, але абсолютно безпечні. Фурнітура для нашого одягу — безнікеліва і теж сертифікована по Oeko-Tex Standard.

Як лідер сегменту, ми постійно розвиваємось, наслідуємо світові тренди, враховуючи специфіку локальних ринків. Наші принципи роботи – відповідальність, чесність, постійне прагнення змінюватись і розвиватись – допомагають вибудовувати гармонійні стосунки з партнерами, споживачами та співробітниками.

Акції та новини

location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити