location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00

Kleo

Магазин стильної жіночої білизни

Kleo

Магазин стильної жіночої білизни

10:00 - 22:00

Опис

Жіноча білизна Kleo – це дивовижний світ СТИЛЮ, КРАСИ та КОМФОРТУ, створений саме для ВАС!

Багаторічний досвід на ринку України, професіоналізм у створенні стильної та комфортної жіночої білизни , широка мережа фірмових магазинів по всій країні, постійне оновлення асортименту, вигідні промо-акції роблять бренд Kleo таким популярним та бажаним серед чисельних наших прихильниць та прихильників. Чоловіки обожнюють бренд Kleo – це завжди вдалий та бажаний подарунок для коханої!

Висока якість, свій особливий неповторний стиль, можливість створити образ під стан душі (WOMEN, GIRL, LOVER, QUEEN), досконалі моделі, європейські матеріали, унікальні форми бюстгальтерів, які стали бестселерами – ось за що так високо цінять бренд стильної жіночої білизни Kleo!
Трендові Fashion колекції, вишукані Лімітовані колекції, комфортна функціональна білизна в класичних кольорах, сексуальна білизна, домашній одяг, білизна на великі розміри DEFG, панчохи та колготки – все , що так спокушає для створення стильного образу!

Фірмовий магазин KLEO – це особлива атмосфера, яка дарує приємні емоції, а професійні консультанти допоможуть визначитись з розміром, підібрати зручну для Вас білизну та створити стильний образ!

У Вас є унікальна можливість замовити безкоштовну доставку 24/7 улюбленої білизни Kleo на сайті kleo.ua в фірмовий магазин та отримати професійну примірку та консультацію!

Дякуємо, що обираєте та цінуєте бренд KLEO! Бажаємо приємного шопінгу разом з KLEO!

Акції та новини

location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити