location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00

SPORT CITY

Магазин спортивних товарів

SPORT CITY

Магазин спортивних товарів

10:00 - 22:00

Опис

SPORT CITY – національна мережа спортивних мультибрендових магазинів одягу, взуття та аксесуарів для активного відпочинку та спорту.
Компанія SPORT CITY була заснована в 2001 р. І входить до ТОП-3 національних спортивних мереж України. Більш ніж 20-річна історія SPORT CITY – це більше 35 магазинів в 29 містах. Щороку магазини мережі відвідує понад 2 мільйони клієнтів. Наразі SPORT CITY активно розвиває свій бізнес в Україні, відкриваючи нові роздрібні магазини та розширюючи свою присутність через онлайн-канал на sportcity.ua.
Широкий асортимент постійно поповнюється новою продукцією всесвітньо відомих торгових марок: Adidas, Asics, Nike, Puma, Under Armour, Columbia, Jack Wolfskin, Skechers, The North Face, Arena, 47 Brand, New Balance, Radder, Evoids і ін. SPORT CITY виступає гідом серед світових брендів і модних тенденцій в сфері спортивного та повсякденного одягу, взуття і аксесуарів.
SPORT CITY активно популяризує цінності здорового способу життя, відданості спорту та активного відпочинку. Також прагне надихати людей досягати нових перемог і вершин, як в спорті, так і в житті.
Обирай краще для себе!

Акції

location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити