location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00

Stella Polare

Stella Polare

10:00 - 22:00

Опис

Stella Polare – провідна компанія в Україні з виробництва стильних жіночих пальто європейської якості. Протягом більше 20-ти років вона по праву утримує лідерство у своїй галузі та є символом стабільності, успішності і постійного розвитку.

Талановиті художники-модельєри, висококваліфіковані інструктори та швачки, сучасне європейське обладнання та новітні технологічні розробки, контроль якості на кожній стадії виробництва дозволяють продукції цього бренду конкурувати з п’ятіркою кращих світових марок.

У виробництві використовуються високотехнологічні і виключно натуральні тканини від кращих італійських фабрик (див. Тканини). Як утеплювач для зимових моделей застосовуються ультралегким інноваційні матеріали виробництва Німеччини.

Пальто від Stella Polare – це пальто для успішних молодих дівчат і статусних леді, які, безсумнівно, стежать за останніми тенденціями моди.

Кожна нова колекція складається з 20-25 обраних моделей, серед яких є й вічна класика, і актуальні новинки.

Розмірний ряд виробів:
34-46 EU і 40-52 UA
48-54 EU і 54-60 UA

Вироби ТМ Stella Polare – це символ елегантності, вишуканості та витонченості. Це не просто якісна річ, але і гарний настрій, комфорт і впевненість у своєму стилі не один сезон.

Акції та новини

location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити