location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00

TianDe

Корейська косметика

TianDe

Корейська косметика

10:00 - 22:00

Опис

Бутік краси та здоров’я TianDe –  це місце де тобі завжди раді!

TianDe – це міжнародний бренд,  що офіційно представлений та веде свою діяльність більше ніж в 30 країнах світу.  За роки свого існування компанія отримала заслужену повагу від споживачів та зайняла свою нішу лідерства на косметичному ринку. Це пояснюється унікальністю її продукції, створеної на основі натуральних природних інгредієнтів, за рецептами Тибету.

В асортименті компанії є близько 500 засобів для всієї сім’ї! Для жінок, для чоловіків, для дітей – все потрібне в одному місці!

Важливо, що продукти компанії використовують максимум натуральних компонентів, в їх основі – синтез унікальних методик традиційної китайської медицини та інноваційних технологій.

Магазин косметики TianDe чекає на всіх, хто вважає за необхідне стежити за своєю зовнішністю. Тут є засоби для різного віку, типу та  стану  шкіри. Кожен день ми допомагаємо вибрати і підібрати нашим клієнтам натуральну косметику, органічні засоби гігієни та інші товари, за допомогою яких ви зможете дбати про своє здоров’я та красу.

З TianDe красивим та здоровим бути легко!

Акції та новини

location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити