location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
image

Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA

22.08.2022

Ювелірний дім SOVA відобразив символ української ідентичності в новій колекції прикрас KALYNA

SOVA надає символу нового, сучасного звучання. Коралові ягоди спускаються в незвичні грона прикрас, неначе завиток калинової лози.    

В колекції 12 прикрас в білому та жовтому золоті. Флагман KALYNA  жорстке кольє, яке ніжно обвиває шию, а віти з кораловими гронами калини опускає до серця. Колекція має універсальні підвіси, які можна доповнити однією з трьох оксамитових стрічок на вибір червоною, чорною, або ніжно-рожевою.

Червоні ягоди об’єднуються в кетяги так само як і українські жінки тримаються разом, аби бути ще сильнішими. Їх гілки не складені в ідеальні лінії, а дивляться в різні боки, відображають українську волелюбність і непримиримість. 

KALYNA стала відображенням сильної України та кожної українки, боротьби та підтримки. Тому з виходом колекції SOVA презентує колаборацію з глобальною фандрейзинговою платформою UNITED24 на підтримку України: лімітовані льняні стрічки з написом UNITED24 можна отримати разом з підвісом з коралами  і долучитися до збору на потреби медичного напряму проєкту. У зв’язку зі збільшенням кількості постраждалих перед українськими лікарями постає гостра потреба в апаратах зовнішньої фіксації, тому мета співпраці закупити 120 комплектів АЗФ, які забезпечать запит медиків. 

Акції та новини

location Київ, вул. М. Гришка, 3А та 5
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити